Loading...

Transport morski z USA – jak skorzystać z importu z USA?

Zakupy w USA to dla wielu Polaków nie tylko sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także możliwość pozyskania towarów, które są trudno dostępne na rodzimym rynku. Często jednak obawiamy się transportu z USA, a zwłaszcza jego kosztów i czasu trwania. Warto jednak wiedzieć, że transport morski z USA może być korzystny nie tylko dla firm, ale również dla osób indywidualnych.

Transport morski z USA - jak działa?

Transport morski z USA to przewóz towarów drogą morską. Jest to najbardziej popularny sposób przesyłania towarów między kontynentami. Towar najczęściej jest umieszczany w kontenerach, które są następnie załadowane na statki. Transport morski z USA trwa zazwyczaj kilka tygodni, jednak dzięki temu, że jest to najtańsza opcja, warto poczekać na dostawę.

Jak skorzystać z transportu morskiego z USA?

Transport morski z USA nie jest skomplikowany, jednak warto skorzystać z usług firm, które specjalizują się w tego typu przewozach. W Polsce działa wiele takich firm, które oferują przewóz towarów drogą morską. Nie każda jest jednak godna zaufania i może się pochwalić takim doświadczeniem jak Zakupy w USA.

Koszty transportu morskiego z USA

Koszty transportu morskiego z USA zależą przede wszystkim od wielkości towaru oraz odległości, którą musi on pokonać. W przypadku mniejszych paczek warto skorzystać z usług kurierskich, jednak w przypadku większych ilości towarów, lepiej zdecydować się na przewóz drogą morską. Wówczas koszty przesyłki są znacznie niższe, a czas dostawy zazwyczaj wynosi od 2 do 4 tygodni.

Zakupy w USA - jak importować towary?

Import z USA to dla wielu przedsiębiorców sposób na poszerzenie oferty swojego sklepu. Aby dokonać importu z USA, należy wykonać kilka kroków. Przede wszystkim trzeba znaleźć dostawcę, który oferuje interesujący nas towar. Następnie należy zdecydować się na sposób transportu – w przypadku większych ilości towarów najlepszym rozwiązaniem będzie transport drogą morską. Kolejnym krokiem jest zapłata za towar oraz koszty transportu, co można zrobić za pośrednictwem przelewu bankowego lub karty kredytowej.
 

Podsumowanie

Transport morski z USA to sposób na przewóz większych ilości towarów w korzystnej cenie. Dzięki temu, że jest to najpopularniejszy sposób transportu między kontynentami!

Polecam bardzo ! Dobry kontakt i realizacja zamówienia sprawnie przebiega. Wiele razy skorzystałem i nigdy się nie zawiodłem

Bartek

Bartek

Oryginalny towar, niedostępny u nas, prosto z USA. W cenie tak konkurencyjnej, że zastanawiam się jak to możliwe w ogóle. Na pewno będę zamawiał tutaj

Tadeusz

Tadeusz