Loading...
Frequently Asked Questions
Najczęstsze Pytania

Ile kosztuje towar z USA?

To zależy od:

  1. Gabarytu Paczki – wymiary i masa, które wpływają na koszt transportu do Europy
  2. Kosztu w USA – wartość w USD
  3. Kosztu Transportu na terenie USA – średni koszt wysyłki w USA to ok. 10-15 USD
  4. Podatku od sprzedaży w USA jaki nalicza każdy sprzedawca. Średnio ok +6% (zależy od danego stanu w USA)
  5. Czynności lokalnych (cło, VAT, etc.)
Jak to działa?

Wysyłasz nam linki do produktów z wybranego sklepu lub kilku sklepów w USA lub Kanadzie. W odpowiedzi otrzymujesz wycenę towaru dostarczonego do Polski, do Twoich drzwi. To bardzo proste.

Ile zwykle trwa transport z USA drogą lotniczą?

Wysyłka trwa od ok. 1 do 3 tygodni licząc od momentu wysyłki towaru przez sprzedawcę w USA do dostarczenia produktu pod Twoje drzwi. Wiele zależy od tego jak szybko dany sklep w USA wyśle towar i ile będzie wędrował po samych Stanach Zjednoczonych. Zwykle dostawa w USA trwa około tygodnia od momentu wysyłki. Wszystko co dotrze do naszego magazynu w USA do piątku – maksymalnie do czwartku jest już w Polsce. Następnie towar wysyłamy dowolnym kurierem (z wyjątkiem DPD) bezpośrednio do Ciebie.

Transport lotniczy czy morski?

Czas transportu z USA uzależniony jest od wybranej drogi: lotniczej lub morskiej. W przypadku dostaw lotniczych minimalnym czasem oczekiwania jest 1 tydzień ponieważ organizujemy dostawę każdego tygodnia. W przypadku dostaw drogą morską czas dostawy liczy się w miesiącach 1-3. Drogę morską wybiera się w przypadku towarów wielkogabarytowych.

Czy zamówienie jest ubezpieczone i objęte gwarancją?

Gwarantujemy dostawę w 100% albo natychmiastowy zwrot wpłaty.

Jak wygląda płatność?

Zamawiamy towar po wpłacie minimum 50% wartości towaru. Resztę płacisz przy odbiorze w Polsce. Możliwa jest płatność przelewem lub za pobraniem.

Skąd wiadomo, że to bezpieczne?

Świadczymy usługi już ponad 5 lat. Sprawdź opinie o nas na Facebooku gdzie mamy ponad 3000 fanów: https://www.facebook.com/zakupywusatanio/

Popytaj wśród znajomych, prawdopodobnie korzystali już z naszych usług.

Czy na zakupiony produkt w USA mam gwarancję?

Warunki gwarancji najlepiej sprawdzić na stronie producenta lub sprzedawcy. Towary sprowadzone do Polski są objęte taką samą gwarancją jak na terenie USA. A zatem jeśli naprawa podlega pod gwarancję to pomożemy Ci przeprowadzić procedurę gwarancyjną! Wysyłamy towar do USA na naprawę oraz transportujemy go spowrotem do Polski. Dzięki temu masz pełną ochronę gwarancyjną jeśli tylko sprzedawca lub producent w USA oferuje ją swoim Klientom.

MASZ INNE PYTANIE?

Napisz do nas maila lub zadzwoń: